اصل بخرید

الزاما از ما خرید نکنید
اما در هنگام خرید یک محصول بتنی توجه به چند نکته ساده کمک شایانی به شما درخرید محصولی اصل کرده و شما دیگر گریبانگیر محصول بی کیفیت و درجه 2موجود در بازار که به وفور یافت میشود نخواهید شد.
1-اولین نکته مراجعه حضوری به کارخانه یا فروشگاهی است که دارای مجوز تولید یا فروش از اداره اصناف ،اداره صنعت و معدن و تجارت و یا وزارت صنایع می باشد .
2-دریافت رزومه کاری،تاییدیه و یا شیت های آزمایشگاهی که حتما باید از طرف ارگانهای یا سازمان های دولتی صادر شده باشد نه شخصی.
3-در صورت لزوم بازدید از کارخانه یا محل تولید محصول و مطابقت کردن تولیدی با تعاریف چاپی(کاتولگ) یا سایتی فروشنده.
4-آگاهی از قدمت و میزان حضور در عرصه تولید و توزیع محصولات تولیدی کارخانه علت این امر،امروزه هجوم قشر زیادی از مردم به امر تولید محصولات بتنی بدون داشتن دانش و تجربه و امکانات حتی ابتدایی تولید می باشد.
5-دریافت نمودن محصول مستقیما از انبار کارخانه که این امر از مهمترین بخشهای شناخت یک محصول اصلی و تفکیک آن از جنس تقلبی می باشد.
6-آزمایشات حرفه ای و اصولی توسط خریدار در آزمایشگاه معتبر مکانیک خاک.
7-آزمایشات دستی (سنتی) و بررسی های سطحی و ظاهری کفپوش که به عنوان مثال مشخصات محصول واش بتن اصل در این آزمایش باید به شرح ذیل باشد:
1-پس از شکستن کفپوش واش بتن،میبایستی تمام سنگدانه های رنگی تمامی عمق را پوشش داده و فقط شامل سطح رویه نباشد.
2-واش بتن با کیفیت دارای سیمان با عیار بالا،شن و ماسه دوبار شسته شده میباشد که پس از شکستن سنگ و سیمان به دلیل وجود افزودنی های پلیمری قوی و گذراندن دوره کیورینگ در اتاق بخار از هم جدا نمیگردد یعنی سنگ ها هم در فرآیند شکست شکسته شود.
3-پس از برش عمقی از نواحی مختلف کفپوش نباید هیچگونه حبابی در آن مشاهده گردد.
4-مرطوب نمودن کفپوش سپس قرار دادن در فریزر و ثبت دما جهت مشخص نمودن مقاومت واش بتن در برابر یخ زدگی و سیکل سرما.